kserorumia@gmail.com

607 032 727

Kilka słów o nas

"Rzeczy niemożliwe robimy od ręki,
cuda zajmują nam więcej czasu"

Xero Pieczątki

Jedyne takie miejsce w Rumii

.

 

Nasza firma działa na terenie Rumii już od kilkunastu lat. Początki sięgają 1995 roku. Wówczas firma działała głównie jako Videoteka, która znajdowała się przy dworcu w Rumii. Następne lata to inwestycje w maszyny xero i początki kopiowania. Stopniowo rozrastał się wachlarz oferowanych usług.

.

W 2013 nastąpił przełom w naszej działalności. Po przeniesieniu się w nową lokalizację na ul. Starowiejską 15F (obok poczty i lotto) pojawiło się wiele korzystnych zmian. Rozszerzyliśmy swoje usługi o usługi poligraficzne. Obecnie mają Państwo możliwość zamówienia u nas pieczątek, wizytówek, foto-taper oraz różnego rodzaju druków reklamowych. Dodatkowo proponujemy oprawę dokumentów, wydruki wielkoformatowe, nadruki na kubki lub koszulki. Mogą też państwo u nas przegrać swoje kasety Video, kasety magnetofonowe, płyty winylowe na płyty CD i DVD. Wciąż w naszym repertuarze znajdują się filmy DVD. Szeroki wybór tytułów w różnych gatunkach zadowoli zagorzałych wielbicieli kina. Do naszej oferty DVD dołączyliśmy filmy Blu-ray oraz Blu-ray 3D, które cieszą się coraz większą popularnością. Telewizory 3D oraz odtwarzacz Blu-ray 3D posiada coraz więcej osób więc będziemy poszerzać ofertę filmów z tego gatunku.

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z usług firmy poligraficznej warto udać się właśnie do naszej jednostki.

Zdajemy sobie sprawę, że postęp w dziedzinie poligrafii jest nieustanny i bardzo wielki, dlatego też wciąż modernizujemy nasze usługi, wprowadzamy nowe technologie, a wszystko po to, aby spełnić oczekiwania klienta.

Każdego dnia dla naszych klientów świadczymy usługi poligraficzne oraz ksero. Mamy, więc możliwość przygotować pieczątki czy też wizytówki, druki i zaproszenia oferujemy także usługi związane z wykorzystaniem internetu. Dodatkowo proponujemy także oprawę dokumentów, zaś na konkretne życzenie przygotowujemy wydruki wielkoformatowe. Mamy również możliwość tworzenia wydruków na kubkach i koszulkach.

Nasza oferta jest stale poszerzana, narzędzia pracy udoskonalane, dlatego mamy możliwość przygotować pracę szybko oraz dostosować ją do konkretnych potrzeb klienta. Każdego dnia na terenie naszej jednostki mamy do dyspozycji sprzęt, z pomocą, którego możemy wszystkie produkty przygotować, szybko, solidnie oraz profesjonalnie.

Naszym atutem jest miła obsługa i konkurencyjne ceny.